KONST / Litografier / Färglitografi 13872109
nr 1387 2109
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/150, "Homewar". Motivet: 50x41cm, yttermått inklusive ram: 76x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:14:17
28/3 22:07:55
100 kr
29/3 09:26:41
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner